RCIN and OZwRCIN projects

Object

Title: Projekt i wstępna realizacja strony WWW Konsorcjum Bioenergia na Rzecz Rozwoju Wsi

Creator:

Uhrynowski, Zygmunt

Date issued/created:

2004

Resource type:

Text

Subtitle:

Raport Badawczy = Research Report ; RB/54/2004

Publisher:

Instytut Badań Systemowych. Polska Akademia Nauk ; Systems Research Institute. Polish Academy of Sciences

Place of publishing:

Warszawa

Description:

20 pages ; 21 cm ; Bibliography p. 19-20

Abstract:

Przedstawiono podstawowe informacje o genezie powstania Konsorcjum, osobach i instytucjach wchodzących w jego skład, władzach i sposobach kontaktowania się z Przewodniczącym Konsorcjum i jego Zastępcą. Udostępniono, w formie elektronicznej, przetworzone do formatu HTML podstawowe dokumenty założycielskie Konsorcjum dotyczące Uchwały o powołaniu Konsorcjum, jego Statutu i Regulaminu, a także Deklarację składaną przez obecnych i potencjalnych nowych członków. Udostępnione zostały albo opracowane od nowa albo pełne, oparte na oryginalnych raportach, informacje dotyczące zorganizowanych przez Konsorcjum w latach 2001 - 2003 trzech konferencjach o zasięgu międzynarodowym a następnie - sprawozdania z działalności konsorcjum w poszczególnych latach dokumentujące w jakimś stopniu, wysiłki na rzecz programu rozwoju bioenergii w Polsce.Przedstawiono podstawowe informacje o genezie powstania Konsorcjum, osobach i instytucjach wchodzących w jego skład, władzach i sposobach kontaktowania się z Przewodniczącym Konsorcjum i jego Zastępcą. Udostępniono, w formie elektronicznej, przetworzone do formatu HTML podstawowe dokumenty założycielskie Konsorcjum dotyczące Uchwały o powołaniu Konsorcjum, jego Statutu i Regulaminu, a także Deklarację składaną przez obecnych i potencjalnych nowych członków. Udostępnione zostały albo opracowane od nowa albo pełne, oparte na oryginalnych raportach, informacje dotyczące zorganizowanych przez Konsorcjum w latach 2001 - 2003 trzech konferencjach o zasięgu międzynarodowym a następnie - sprawozdania z działalności konsorcjum w poszczególnych latach dokumentujące w jakimś stopniu, wysiłki na rzecz programu rozwoju bioenergii w Polsce.

Relation:

Raport Badawczy = Research Report

Detailed Resource Type:

Report

Resource Identifier:

oai:rcin.org.pl:99402

Source:

RB-2004-54

Language:

pol

Language of abstract:

pol

Rights:

Creative Commons Attribution BY 4.0 license

Terms of use:

Copyright-protected material. [CC BY 4.0] May be used within the scope specified in Creative Commons Attribution BY 4.0 license, full text available at: ; -

Digitizing institution:

Systems Research Institute of the Polish Academy of Sciences

Original in:

Library of Systems Research Institute PAS

Projects co-financed by:

Operational Program Digital Poland, 2014-2020, Measure 2.3: Digital accessibility and usefulness of public sector information; funds from the European Regional Development Fund and national co-financing from the state budget.

Access:

Open

×

Citation

Citation style:

This page uses 'cookies'. More information